آرشیو مجموعه آموزش

آموزش ترفندهای تخصصی نرم افزار های تلفن همراه (اختصاصی سایت نید رام)

جهت اطلاع از آخرین ترفندها و آموزش ها در کانال سایت عضو شوید

به موجب این قابلیت می‌توانید تنظیمات تلگرام خود را به گونه‌ای انجام دهید که در ساعت مشخصی از شبانه روز تم یا پوسته تلگرام به طور خودکار به حالت شب (Night Mode) منتقل شده و تیره یا به رنگ دلخواه شما گردد

آیا فهمیدن چک شدن عکس پروفایل تلگرام توسط دیگران امکانپذیر است؟
با ما در این مطلب همراه باشید

با آموزش اختصاصی مرحله به مرحله و تصویری با ما همراه باشید
 امکان ارسال تصاویر حذف شونده در چت های این مسنجر

به تازگی گزارش‌های متعددی در رابطه با یک مسئله بسیار شایع به دست کارشناسان ما رسیده است.
بنا به ادعای عده کثیری از کاربران برنامه تلگرام نصب شده در دستگاهشان به طور خودکار اجرا می‌شود
و با ارائه یک پنجره پاپ آپ درخواست عضویت آن‌ها به کانال خاصی را ارائه می‌کند

خطای Phone Number Flood اخیرا باعث آزار کاربران تلگرام شده است
بنابراین تصمیم گرفتیم تا آموزش اختصاصی رفع این مشکل را در این پست برای شما آموزش دهیم

آموزش غیرفعالسازی پیامکهای تبلیغاتی همراه اول
آموزش غیرفعالسازی پیامکهای تبلیغاتی ایرانسل
لغو دریافت اس ام اس های تبلیغاتی

امروز قصد داریم نحوه گذاشتن مجدد يا RePOST یک پست محبوب در اینستاگرام را برای شما معرفی نماییم . گاهی اوقات ممکن است شما در یک پیج اینستاگرامی محبوب ، یک پست را ببینید که تعداد زیادی لایک گرفته است و بخواهید که همان پست را در پیج خود داشته باشید .

مزايا و معايب تلگرام x چندي پيش تلگرام از برنامه تلگرام x رونمايي كرد كه بسيار سبك تر از نسخه تلگرام مي باشد در اين مطلب قصد داريم مزايا و معايب تلگرام x‌ را براي شما بيان كنيم .

برنامه Instagram که میلیون ها کاربر دارد و این روز ها از محبوبیت خوبی برخوردار شده است. شاید شما بخواهید موقتا از برنامه اینستاگرام خارج شوید و اکانت و نام شما نیز قابل جستجو توسط دیگران نباشد. دقت نمایید که این آموزش حذف موقت اکانت اینستاگرام است .

در بروزرسانی جدید برنامه موبایل اینستاگرام یک ویژگی جذاب اضافه شده است قابلیت Show Activity Status اینستاگرام  که زمان و ساعت آنلاین بودن با آنها به صورت خصوصی (Direct) در ارتباط بوده اید نمایش داده می شود !

شبکه اجتماعی اینستاگرام به یکی از محبوب ترین برنامه های اجتماعی گوشی های هوشمند در ایران تبدیل شده است ،  دقت نمایید که این آموزش حذف دائم اکانت اینستاگرام است.

هک تلگرام بر اساس الگوریتم رمز نگاری آن تقریبا ناممکن میباشد ، مؤسسین تلگرام ادعا کرده اند که به کسی که بتواند تلگرام را هک کند ۲۰۰ هزار دلار جایزه خواهد داد ، برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی و امن تر نمودن تلگرام خود به این مطالب توجه نمایید